Naše úspěchy

2022

  • právě se pilně připravujeme na Mistrovství Evropy, které se koná 22.-26.6.2022 v Chorvatsku v Zadaru.  14 našich závodních skladeb se utká o tituly Mistryň Evropy.
  • Výsledky celé sezóny budou již brzy aktualizované.

 

2021
  • Online Mistrovství Evropy MIA 2021
    • 1. místo – Miniformace youth MIX:
    • 1. místo – Small group teen pom
    • 1. místo – Miniformace „teen“ pom
    • 1. místo – Miniformace youth pom
    • 1. místo – Miniformace kadetky pom Námořníci
    • 1. místo – Trio youth pom  Sára Marková,Nela Mělková,Veronika Vorlíčková
    • 1. místo – Duo pom „teen“  Markéta Prouzová a Klára Petříková
    • 1. místo – Duo pom „teen“  Pavlína Divišová a Karolína Nováková
    • 1. místo – Trio children pom  Natálie Nováková,Nikola Šumpíková,Antonie Tomášková
    • 1. místo – Sólo pom „teen“ Klára Petříková
    • 1. místo – Sólo pom „youth“ Veronika Davidová
    • 1. místo – Sólo pom mini děti  Ella Francová
    • 2. místo – Trio youth pom Laura Halamková,Michaela Jadrná,Nela Senecká
    • 2. místo – Trio children pom Alžběta Bryndová,Tereza Jelínková,Liliana Nováčková
    • 2. místo – Sólo pom děti Adéla Ščerbaková
    • 3. místo – Small group teen pom
  • Mistrovství České republiky 2021
    • Mistryně ČR – Trio seniorky pom Nikola Kosařová,Klára Petříková,Markéta Prouzová
    • Mistryně ČR – Duo seniorky Acrobatic baton – Jana Kaňková, Dagmar Páblová
    • Mistryně ČR – Miniformace juniorky MIX
    • Mistryně ČR – Miniformace kadetky MIX
    • Mistryně ČR – Sólo děti pom  Ella Francová
    • 1. vicemistryně ČR – Miniformace seniorky pom
    • 1. vicemistryně ČR – Sólo seniorky pom – Klára Petříková
    • 1. vicemistryně ČR – Miniformace juniorky
    • 2. vicemistryně ČR – Miniformace seniorky pom
    • 2. vicemistryně ČR – Miniformace kadetky pom
    • 4. místo – Trio seniorky pom Jana Kaňková,Aneta Lašáková,Dagmar Páblová
    • 4. místo – Sólo juniorky pom Adéla Jarošová
    • 4. místo – Sólo kadetky pom Veronika Davidová
    • 5. místo – Trio kadetky pom  Sára Marková,Nela Mělková,Veronika Vorlíčková
    • 6. místo – Duo juniorky pom Lucie Hakenová,Viktorie Wališová
    • 7. místo – Duo kadetky pom Veronika Davidová, Adéla Urbanová
  • Online šampionát CMA
    • 1. místo – solo děti – Ellinka Francová A-TEAM 8
    • 1. místo – miniformace – kadetek A-TEAM 6
    • 1. místo – miniformace – kadetek MIX A-TEAM 5
    • 1. místo – miniformace – juniorek MIX A-TEAM 3
    • 1. místo – miniformace – seniorek A-TEAM 2
    • 2. místo – duo juniorky – Natálka Lohnická a Yvonka Mrázková A-TEAM 4
    • 2. místo – duo seniorky – Adélka Jakubovitsová a Káťa Kosařová A-TEAM 1
    • 3. místo – solo kadetky – Verunka Davidová A-TEAM 5
    • 3. místo – solo juniorky – Natálka Drahokoupilová A-TEAM 4
    • 3. místo – duo seniorky – Klárka Petříková a Mája Prouzová A-TEAM 2
    • 4. místo – solo juniorky – Adélka Jarošová A-TEAM 3
    • 6. místo – duo kadetky – Adélka Urbanová a Verunka Davidová A-TEAM 5
    • 7. místo – duo seniorky – Anetka Lašáková a Evička Koritenská A-TEAM 2
    • 8. místo – solo juniorky – Deniska Říčařová A-TEAM 4
    • 8. místo – trio kadetky Alžbětka Bryndová, Lili Nováčková, Terezka Jelínková A-TEAM 7
    • 11. místo – solo juniorky – Tamarka Víšková A-TEAM 4
    • 11. místo – trio kadetky – Barborka Hakenová, Eliška HLavsová, Klaudinka Vilímová A-TEAM 6
    • 12. místo – trio kadetky – Nelinka Mělková, Sárinka Marková, Verunka Vorlíčková A-TEAM 5

2020
  • Starting Cup CMA 2020
    • 1. místo – pódio MIX seniorky (Seniorky mladší  A-TEAM 2, Juniorky starší A-TEAM 3)
    • 1. místo – defilé seniorky (Seniorky mladší A-TEAM 2)
    • 1. místo – defilé juniorky (Juniorky starší A-TEAM 3)
    • 1. místo – defilé kadetky (Kadetky starší A-TEAM 5)
    • 1. místo – pódio seniorky (Seniorky mladší A-TEAM 2)
    • 2. místo – pódio juniorky (Juniorky starší A-TEAM 3)
    • 2. místo – sólo seniorky Klára Petříková (A-TEAM 2)
    • 2. místo – pódio děti (Bejbinky A-TEAM 8)
    • 3. místo – pódio kadetky (Kadetky starší A-TEAM 5)
    • 3. místo – sólo kadetky hobby Adéla Ščerbaková (A-TEAM 7)
    • 4. místo – duo juniorky Melanie Moníková a Natálie Urbancová (A-TEAM 3)
    • 4. místo – sólo juniorky Adéla Jarošová (A-TEAM 3)
    • 5. místo – trio kadetky Veronika Davidová, Veronika Trenzová a Barbora Trenzová (A-TEAM 5)
    • 9. místo – sólo juniorky Natálie Škardová (A-TEAM 4)

2019
  • V sezóně 2019 jsme dosáhly těchto fantastických úspěchů:
    • nejpočetnější výprava mažoretek s náčiním pompom v národní asociaci CMA i světové organizaci MWF
    • 3násobné vítězky Mistrovství Evropy 2019 v defilé pom  (kadetky, juniorky, seniorky)
    • 3násobné vítězky European Best Dance Group 2019 (děti, junioři, dospělí)
    • 3násobné vítězky Taneční skupiny roku 2019 (děti, junioři, dospělí)
    • 7násobné Mistryně České republiky 2019 (minikadetky, kadetky, juniorky, seniorky 3x, mamateam)

2018
  • Kvalifikační kolo ČMTF 2018
    • 1. místo – defilé pom A-TEAM 1  „Únik z džungle“
    • 1. místo – defilé pom A-TEAM 2  „F1“
    • 1. místo – defilé pom A-TEAM 3  „Let´s rock“
    • 1. místo – defilé pom A-TEAM 5 „O červené Karkulce“
    • 1. místo – pódio pom A-TEAM 1 „Evoluce hudby“
    • 1. místo – pódio pom A-TEAM 2 „Pávice“
    • 1. místo – pódio pom A-TEAM 4 „Indiánky x kovbojky“
    • 1. místo – pódio pom A-TEAM 5 „Pepek námořník“
    • 3. místo  – pódio pom A-TEAM 3 „Hawaii“
  • Starting Cup CMA 2018
    • 1. místo – defilé pom Mladší seniorky
    • 1. místo – defilé pom Juniorky
    • 1. místo – defilé pom Kadetinky
    • 1. místo – pódio pom Mladší seniorky
    • 1. místo – pódio pom hobby Kadetinky
    • 1. místo – pódio pom děti Minikadetky
    • 1. místo – duo hobby juniorky   Tereza Ščerbaková a Adéla Jarošová
    • 1. místo – duo hobby kadetky Natálie Škardová a Tereza Gruberová
    • 2. místo – pódio pom profi Juniorky
    • 2. místo – pódio pom profi Kadetky
    • 2.místo – miniformace mix seniorky
    • 2.místo – miniformace pom profi juniorky
    • 2.místo – miniformace pom hobby kadetky
    • 3.místo – duo profi seniorky  Lucie Filipová a Daniela Vaníčková
    • 7.místo – sólo hobby kadetky Valentýnka Gottlandová

2017
  • Mistrovství Evropy 2017
    • 2.vicemistryně – kadetky (celkový součet defilé a podia)
    • 4.místo – skupina juniorky (defilé a celkově součet obou disciplín)
    • 5.místo – skupina seniorky (defilé a celkově součet obou disciplín)
    • 5.místo – skupina kadetinky (defilé a celkově součet obou disciplín)
    • 4.místo – trio juniorky Markéta Prouzová, Nikola Kosařová, Šárka Soukupová
    • 6.místo – miniformace starší seniorky
    • 6.místo – miniformace juniorky Barvy
    • 7.místo – duo seniorky Adéla Nováková a Kateřina Kosařová
    • 7.místo – miniformace juniorky Amazonky
    • 8.místo – miniformace mladší seniorky
    • 7.místo – duo seniorky Adéla Nováková a Kateřina Kosařová

2016
  • Mistrovství světa 2016
    • 1. místo – defilé seniorky Olympiáda
    • 1. místo – defilé juniorky Latino
    • 1. místo – defilé kadetky Pastelky
    • 1. vicemistryně –  kadetky (celkový součet defilé a podia)
    • 2. vicemistryně – skupina juniorky   (defilé a celkově součet obou disciplín)
    • 2. vicemistryně – miniformace kadetky Elvis
    • 4. místo – skupina seniorky (defilé a celkově součet obou disciplín)
    • 4. místo – trio seniorky Adéla Jakubovitsová, Kateřina Kosřová, Natálie Víšková
    • 4. místo – duo juniorky Nikola Kosařová, Šárka Soukupová
    • 5. místo – miniformace seniorky
    • 5. místo – miniformace kadetky
    • 6. místo – miniformace juniorky

2015
  • Mistrovství Evropy 2015 
    • nominováno 5 našich týmů
      • skupina – kadetky
      • skupina – juniorky
      • supina – seniorky
      • miniformace – kadetky
      • miniformace – juniorky
  • Mistrovství České republiky 2015
    • mistryně ČR – skupina minikadetky Čipmanci
    • 1. vicemistryně ČR – skupina seniorky (defilé 3. místo)
    • 1. vicemistryně ČR – sedma junior
    • 1. vicemistryně ČR – sólo senior klasik Natálie Víšková
    • 2. vicemistryně ČR – skupina kadetky LEGO (defilé – 4. místo, pódio – 2. místo)
    • 2. vicemistryně ČR – sedma kadetky
    • 2. vicemistryně ČR – sólo junior klasik Adéla Jakubitsová
    • 5. místo – skupina junior (defilé – 3. místo)
    • 6. místo – sólo kadet Šárka Soukupová
    • 7. místo – skupina kadetky RIO (defilé 8.místo, pódio 5.místo)
    • 9. místo – sedma seniorky
    • 9. místo – sólo junior Lucka Bajerová
  • Mistrovství České republiky 2015 v Cheerleadingu 
    • mistryně ČR – doubles peewee a celkové vítězkyně CCU LIGY za rok 2015
    • mistryně ČR – skupina seniorky
    • 1. vicemistryně ČR – doubles junior
    • 2. vicemistryně ČR – doubles senior

2014
  • Mistrovství Evropy a světa 2014
    • 1. místo – defilé – kadetky Hawaii
      • 1. vicemistryně světa (celkový součet defilé  a podia)
    • 1. vicemistryně světa – Renata Švubová (trenérka) solo senior
    • 3. místo – kadetky – Flinstounovi (podio)
    • 3. místo – juniorky – Piškvorky (podio)
      • 4. místo – celkový součet – defilé (Toreadorky) a podio
    • 3. místo – seniorky – Divoké kočky (podio)
      • 4. místo – celkový součet – defilé a podio
    • 4. místo – miniformace kadetky
    • 5. místo – miniformace juniorky
    • 5. místo – miniformace seniorky
  • Mistrovství ČR 2014
    • mistryně ČR – minikadetky
    • mistryně ČR – sólo juniorky klasik Adéla Jakubitsová
    • 1. vicemistryně ČR – skupina juniorky
    • 2. vicemistryně ČR – miniformace juniorek
    • 2. vicemistryně ČR – skupina seniorek
    • 2. vicemistryně ČR – sólo seniorky klasik Kateřina Bajerová
    • 4. místo – skupina kadetky klasic
    • 4. místo – miniformace kadetek
    • 5. místo – skupina kadetky
    • 5. místo – trio kadet Markéta Prouzová + Nikola Kosařová + Šárka Soukupová
    • 5. místo – trio seniorky Natálie Víšková + Gabriela Pourová + Tereza stavovská
    • 9. místo – duo senior Eliška Lašáková a Lenka Prouzová

2013
  • Mistrovství světa 2013
    • 2. vicemistryně světa – skupina kadetky (21 členek)
    • 4. místo – miniformace juniorek (5 členek)
    • 5. místo – skupina juniorky (18 členek)
    • 5. místo – duo junior Adéla Jakubovitsová a Kateřina Kosařová
    • 6. místo – miniformace kadetek (6 členek)
  • Mistrovství Evropy 2013
    • 2. vicemistryně Evropy – sólo senior Natálie Víšková
    • 4. místo – skupina kadetky
    • 4. místo – skupina juniorky
  • Nový závodní tým minikadetky 2013 Minnie a Mickey Mouse (29holčiček do 8let)
    • 1. místo na kvalifikaci v Králíkách 1.místo na mistrovství Čech
  • 2.vicemistyrně České republiky Miss aerobik České republiky 2013
    • Markéta Sykáčková – finalistka Miss aerobik ČR 2. vicemiss aerobik tour V HK Markéta Sykáčková 1.vicemissis aerobik tour v HK Monika Štěrbová

2012
  • Mistrovství Evropy 2012 Polsko
    • 2. vicemistryně Evropy – tým minikadetky
    • 2. vicemistryně Evropy – 5-členná formace kadetek
    • 4. místo – formace kadetek do 11let RIO
    • 5. místo – formace seniorek nad 14let Oheň a led
    • 8. místo – formace juniorek Zpěvačka roku
    • 10. místo – duo seniorky
  • European Grand Prix 2012 Maďarsko
    • 2. místo – formace juniorek – Zpěvačka roku
    • 2. místo – sólo kadet – Anička Vaníčková
    • 2. místo – 7-členná formace juniorek
    • 2. místo – duo minikadetky
    • 2. místo – trio juniorky
    • 3. místo – formace kadetek do 11let RIO
    • 4. místo – duo juniorek
    • 4. místo – 7-členná formace kadetek
    • 8. místo – duo seniorky